uudised  
Uudised

05.03.2015 - Triki- ja motivatsiooni baaskoolitus 2015

Märtsist alustab triki- ja motivatsioonikoolituse treeningrühm!

Koertele trikkide õpetamine on vahva tegevus, mis tagab lõbusa ajaviite targa koeraga. Koer areneb nii kehaliselt kui ka vaimselt. Koera ja omaniku suhted paranevad, kasvab teineteise mõistmine ja usaldus. Te õpite väärtustama koos oma lemmikuga veedetud aega.
Nii koer kui ka koeraomanik on trikiõppuses võitjad:
- koer naudib teiega koos veedetud aega, saab nuputada ja arendada aju, paraneb koera füüsiline vorm jpm,
- omanik naudib koos koeraga veedetud aega, rõõmustab koera ja enda arengu üle ja on õnnelik taibukama, kuulekama ja rohkem motiveeritud neljajalgse sõbra üle.
Koolitus sobib väga hästi algajatele agilitytrennilistele. Koera vanus pole oluline, kuid koer ei tohi olla agressiivne teiste koerte ja inimeste vastu.

Rühma kuulub kuni 8 koera. Koolituse kestuseks on 8 trenni. Treeningud toimuvad üks kord nädalas äripäeviti õhtusel ajal (esialgse plaani järgi kas teisipäeviti või kolmapäeviti) sõltuvalt ilmastikust kas Sepa sisehallis (http://tartukoerasport.weebly.com/treeninghall.html) või Lohkva väliplatsil (http://www.taas.ee/). Esimene treening toimub märtsis niipea, kui treeningrühm saab täis.
Registreerimise eelduseks on see, et osaletakse kõikides teeningutes.
Koolitusel kasutatame treeningvahendina klikkerit. Koolitusel saavad osalejad e-konspekti ja soovi korral nõu vastavas FB- grupis, et toestada iseseisvat õppimist.
 
Kõik koolitusel osalevad koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud ja terved.

Treener Natali Happonen (Koerteklubi Säde)
Lisainfot treeneri kohta http://oldywell.com/agility/natali

Kontakt ja lisainfo natali@koerteklubi.ee või ingeriet@gmail.com
Tulevad üritused

Sponsorid